Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Víme, co dělá Iva (17) z Výměny manželek v noci, když je manžel Marian (45) v práci!

+ Dalších 5 fotografií
Dušovala se, že Výměna manželek ji změnila. Že se více věnuje domácnosti a sedmnáctiměsíční dceři Dominice. Na internetu prý už skoro nebývá... Iva (17) z Výměny manželek ale lhala. Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, Iva stále tráví hodiny času na sociální síti Facebook, která, jak to vypadá, je pro ni alfou a omegou života.

Změnila prý ve svém životě vše od základu. A to hlavně kvůli kontroverznímu dílu, který televize Nova minulou středu odvysílala. "Teď už uklízím dvakrát denně, starám se více o dceru a na Facebook skoro už nechodím," tvrdila eXtra.cz mladá maminka, kterou lidé na internetu pranýřují kvůli tomu, že otěhotněla v patnácti a o svou dceru se moc nestarala.

A jak to vypadá, Iva tak zcela nemluvila pravdu Na Facebooku totiž tráví znovu času víc než dost. Alespoň redakci eXtra.cz o tom včera přesvědčila, když si prakticky celý den psala zprávy, v nichž komentovala, že jí odvysílaný díl hodně ublížil. A to tak, že si manžel Marian musel zrušit profil na Facebooku, když na něj lidé začali útočit, že je pedofil. A dokonce mu vyhrožují na životě...

Iva nám prozradila i to, že jí po kontroverzním díle přijela navštívit pracovnice ze sociálky. Odeberou jí dceru? Jak kontrola dopadla? Připravujeme podrobnosti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy