Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Panny čeká samota, Býky nová milostná dobrodružství

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
O víkendu budeme pod vlivem energií Střelce. V pátek vstupuje Slunce do tohoto svobodomyslného a ohnivého znamení. Tato konstelace symbolizuje nejistou lásku, ale i žhavé energie. Co dalšího si připravily hvězdy na tento víkend? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, už se nemůžete dočkat víkendového odpočinku. Máte chuť si vyhodit z kopýtka, ale budete se muset věnovat své drahé polovičce. Musíte dohnat všechno zmeškané. A co singles? Proč se budou divit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, i přes veškeré obavy, které ale jsou jen ve vaší hlavě, zažijete v pátek nová milostná dobrodružství. Ve vztahu budete opatrní a svůj víkend si představujete na gauči, vedle svého miláčka. Co se ale stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o tomto víkendu budete trochu vztahovační, což se podepíše na vašem vztahu a hádka s partnerem na sebe nenechá dlouho čekat. Vaše skrytá divoká povaha tomu nepřidá. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o víkendu se budete snažit o navazování nových vztahů. Vaše sebejisté vystupování vám zajistí, že potkáte někoho hodně zajímavého. Naopak ve vztazích nenajdete společnou řeč. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, doufáte, že o víkendu potkáte svůj idol. Vlivem ohnivých energií Střelce chcete využít každé příležitosti. A vypadá to slibně. Co bude nejdůležitější ve vztahu? Co vám nesmí váš partner narušit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, na začátku víkendu se budete muset krotit. Doma vám to neklape, ale vy si potřebujete dát oddech a vyřadit se z provozu. Singles se budou zavírat před světem. Kam se budou řadit? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, poslechněte svou drahou polovičku a nechte se unést svými skrytými touhami. Pár nových vášnivých zážitků vám jenom prospěje. Báječně si užijete, uvolníte se a ještě se dostanete do dobré kondice. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu to bude jeden extrém za druhým. Vašeho partnera momentálně odsouváte na druhou kolej. Toužíte si maximálně užívat. A počítáte s ním ještě vůbec? Je to na vás! A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, ve vztahu se potřebujete nadechnout a cítit se volně jako pták. Nejlepší bude, když si víkend užijete bez svého miláčka. Ale pozor na nemravnosti! Vaše chování by nezůstalo bez následků. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o tomto víkendu ukážete svému miláčkovi, proč jste to právě vy, koho miluje. Dostanete ho do extáze a budete bodovat. Nezadaní vyrazí na lov. O co budou stát? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v lásce se vám poslední dobou nedařilo. I nyní budete muset překonat bolístky. Čeká vás setkání s minulou intimitou. A co budou muset krotit nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o víkendu budete muset svému partnerovi ukázat, kdo je tady šéf. Budete okouzlující! Jen si nenechte líbit nemravné návrhy cizích protějšků. Singles budou potřebovat záchranu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články