Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Víkendový horoskop: Berani by měli zkusit meditaci, Střelci se budou bavit

Masopustní průvod.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

Co vám přináší víkendový horoskop? Tento víkend vrcholí masopustní veselí a po celé republice se pořádají průvody v maskách. Ať už jste narozeni v jakémkoli znamení, nezapomeňte tedy ochutnat nějakou specialitu pro masopust typickou. Podívejte se do našeho horoskopu, co pro vás připravily na tyto dny nevyzpytatelné hvězdy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy prozrazují, že se vám tento víkend bude dařit hlavně v lásce, tak toho využijte. Pokud jste zrovna svobodní, máte velkou šanci poznat někoho nového. Nesmíte ale zůstat zalezlí doma, tam nikoho nepotkáte. Vyrazte třeba s přáteli na večírek.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

I když se vám tento týden v osobním životě možná zcela nedařilo, vězte, že chybami se člověk učí. Vše bude zase dobré. Místo náročných aktivit si na víkend naordinujte klid a pohodu. Pusťte si oblíbený film či nový seriál a užijte si večer s rodinou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop radí vyhnout se tento víkend jakýmkoli konfliktním situacím. Nedopadlo by to pro vás zrovna dobře. Zkuste naopak zapracovat na své vyrovnanosti a vnitřní pohodě. Co takhle zkusit třeba meditaci či nějaký druh jógy?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud na víkend plánujete velké věci či životní změny, pamatujte na úsloví 'dvakrát měř, jednou řež'. Jednání bez rozmyslu by vás stálo mnoho práce navíc do budoucna. V milostném životě se můžete těšit na příjemné překvapení.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento víkend máte chuť se bavit. Nic moc neodkladného vás nečeká, a tak se zábavě klidně oddejte. Zavolejte pár přátelům a vyrazte třeba na nějaký masopustní průvod, které se v sobotu konají po celé republice. Nezapomeňte si masku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte nedořešené mezilidské vztahy, a tak na nich tento víkend zkuste zapracovat. Takové dobré slovo i železná vrata otevírá, takže jím při komunikaci nešetřete a nesnažte se lidi kolem sebe mnohdy zbytečně štvát. Abyste nakonec nezůstali sami.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

I po náročném týdnu jste stále plni energie a svým optimismem snadno nakazíte i okolí. Zbytečně se nezdržujte nepodstatnými hloupostmi a raději zavolejte přátelům a vyrazte třeba na masopustní průvod! Nechte na sebe dýchnout historii tohoto svátku a určitě si vezměte masku.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy říkají, že na vás tento víkend čeká hromada nedodělaných věcí, takže na nic nečekejte: s chutí do toho a půl je hotovo. Všechno se vám podaří dotáhnout do zdárného konce a ještě vám nakonec zbude čas i na večerní zábavu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nepouštějte se tento víkend do zbytečně náročných činností a věnujte se spíše sobě a relaxaci. Masopust se blíží ke svému cíli, takže si nezapomeňte dát nějakou vepřovou zabijačkovou specialitu a nevyčítejte si, když to spláchnete tuplákem piva.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Atmosféra kolem vás trochu houstne a máte dojem, že se vám nic nedaří, i když se tolik snažíte. Nebojte se, i mistr tesař se někdy utne a vše se zase obrátí k lepšímu. Než abyste se hned hroutili, zkuste raději meditační cvičení nebo se nalaďte motivační knihou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hoďte tento víkend starosti za hlavu a nechte se unášet na vlnách zábavy. Domluvte se s přáteli a vyrazte společně na průvod masek k oslavě masopustu. Nezapomeňte ochutnat nějaké tradiční zabijačkové recepty a nebojte se omastek spláchnout vydatnou sklenicí piva.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud máte pocit, že vám v poslední dny hvězdy moc nepřejí, myslete na to, že každý chvilku tahá pilku a nic netrvá věčně. Zkuste se nad svojí současnou situací pozastavit a zamyslet se, jak byste z ní mohli vytěžit. Tento víkend bude nejlepší strávit hlavně v rodinném kruhu, nabije vás to energií.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy