Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Video, ze kterého vám bude zle: Lidská ubohost dosáhla vrcholu v Jeseníku!

Lidé ze slezského města Jeseníku teď na sebe musí být opravdu hrdí, kdyby se rozdávaly nějaké ceny za ubohost a odpad společnosti, návštěvníci z toho obchodního centra by si museli tu frontu vystát dokonce dvakrát.

Místní obchodní centrum bylo svědkem nechutného a velmi brutálního útoku, když třiatřicetiletý muž bez jasného důvodu napadl a zkopal člověka, ale samotný útok, ač je hodně násilný, nedosahuje takové míry nechutnosti jako chování okolních lidí!

Kolem dvojice několikrát prošli lidé, aniž kdokoliv pomohl či zavolal policii, a vedle líbající se a objímající pár snad bude potrestán za svou totální ignoraci alespoň na onom světě.

Šokující situace si všiml až na kamerách strážník městské policie a okamžitě začal jednat. Zmláceného muže ošetřili lékaři a útočníka už policie chytla, za katrem si možná posedí až deset let.

Podle nových informací, které dnes uveřejnil server iDnes.cz, se agresivní muž a jeho oběť vůbec neznají, motiv tohoto nepochopitelného útoku je pro policii záhadou. Jisté však je, že útočník byl pod vlivem alkoholu.

Upozorňujeme, že video není pro slabé povahy.

Související články

Další články