Lidé ze slezského města Jeseníku teď na sebe musí být opravdu hrdí, kdyby se rozdávaly nějaké ceny za ubohost a odpad společnosti, návštěvníci z toho obchodního centra by si museli tu frontu vystát dokonce dvakrát.

Místní obchodní centrum bylo svědkem nechutného a velmi brutálního útoku, když třiatřicetiletý muž bez jasného důvodu napadl a zkopal člověka, ale samotný útok, ač je hodně násilný, nedosahuje takové míry nechutnosti jako chování okolních lidí!

Kolem dvojice několikrát prošli lidé, aniž kdokoliv pomohl či zavolal policii, a vedle líbající se a objímající pár snad bude potrestán za svou totální ignoraci alespoň na onom světě.

Šokující situace si všiml až na kamerách strážník městské policie a okamžitě začal jednat. Zmláceného muže ošetřili lékaři a útočníka už policie chytla, za katrem si možná posedí až deset let.

Podle nových informací, které dnes uveřejnil server iDnes.cz, se agresivní muž a jeho oběť vůbec neznají, motiv tohoto nepochopitelného útoku je pro policii záhadou. Jisté však je, že útočník byl pod vlivem alkoholu.

Upozorňujeme, že video není pro slabé povahy.