Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Video, ze kterého si budou fanynky Paula Walkera trhat rodidla: Vin Diesel pláče na premiéře hovadiny Rychle a zběsile 7!

+ Další 4 fotografie
Do kin se řítí sedmé (!) pokračování nesmyslu s názvem Rychle a zběsile, a tak se Vin Diesel nezapomněl při americké premiéře dojmout při vzpomínce na kolegu Paula Walkera, který se během natáčení zabil, protože sedl do sportovního auta s podobným volem, jako byl on sám.

„Náhle jsem pocítil ztrátu svého přítele, bratra…“ řekl uprostřed svého srdcervoucího projevu pro nenáročné americké publikum Vin Diesel a pak si musel dát pauzu!

Ano, tak byl dojatý při vzpomínce na Paula Walkera (†40), jehož tragická smrt během podzimu 2013 je hlavním marketingovým tahákem sedmého pokračování nesmyslu, ze kterého jsou totálně vydření i čeští majitelé favoritů s podsvíceným podvozkem a vůbec všichni milovníci kina s IQ pod 90.

Smrt nepříliš talentovaného, ale v USA úspěšného mládence uprostřed natáčení zvedla celosvětově nevídaný zájem o každou podrobnost tragédie, která snad předznamenala konec celé série, které hrozí, že sedmička díky smrti Walkera zabere a dočkáme se dalšího, neméně chytrého pokračování, ve kterém budou zase všichni jezdit hrozně rychle v komplet digitálně vytvořených sekvencích a každá roštěnka, která se k tomu nachomýtne, bude mít obrovská prsa a našpulenou pusinku, přestože drtivá většina Američanek má 150 kilo a zadek větší než haubna Vinova fára.

Video z celé taškařice, pardon, dojáku, trhá – stejně jako nechutné fotografie ohořelé mrtvoly bývalého herce – čísla internetových počítadel a není se co divit, vždyť hluboké dojetí nad smrtí kamaráda a vůbec celková atmosféra, kdy za zlomeným Vinem svítí na plátně celá ta super parta, jejíž součástí by chtěl každý blbeček v kině být, byla tak srdcervoucí, že je zázrak, že herec svůj proslov vůbec dokončil.

Trošku nám jen chybělo pověstné: „Doufám, že Paul se na nás dívá z nebe.“

Na poslední záběry Paula Walkera před smrtí se můžete podívat zde a to, že jsme idioti a Paul byl dobrý chlap, nám můžete napsat na redakce@extra.cz nebo přímo autorovi článku na pavel@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články