Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Video, ze kterého fanynky omdlívají: Harry Styles kroutí prdelkou

Že je Harry Styles z One Direction na holky, tomu nevěří už ani polská sexuální predátorka Ania Lisewska, která by jinak s klidem osouložila i koně, kdyby se jí započítal do skóre. Harry nedávno v rozhovoru prohlásil, že měl v životě dvě holky, a celý jeho coming out pokračuje na videu z předávání Teen Choice Awards.

Tam si ve své slušivé rozhalence až k pupíku (tzv. Zdeněk Troška style) stoupl a předvedl publiku, jak se správně tančí. Jeho sexy kroucení zadečkem rozhodně nenechalo chladným žádného v blízkosti sedícího muže, který si rád holí nohy.

Fanynkám One Direction se omlouváme, je nám jasné, že mají doma ve skříni tajně vyrobený oltář s Harryho fotkou a po nocích sní o tom, jak k nim Harry přicválá na bujném oři a omluví se jim za to, že má největší penis na světě a následně si je vezme za ženu. My víme, je to kruté, ale nemůžeme vás přece donekonečna mystifikovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články