Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Z TOHOHLE VÁM PŮJDE MRÁZ PO ZÁDECH: Krutá léčba krásné lyžařky. Obrovská bolest i strach!

+ Další 2 fotografie
Nejkrásnější lyžařka světa Lindsey Vonn se chystá na comeback. Cesta k němu byla a stále je velmi složitá. Zlomenina kosti v pravém rameni ji na dva měsíce naprosto zmrazila. Co vše musela podstoupit pro to, aby se mohla vrátit na svahy?

Lindsey Vonn (32), jeden ze sportovních sex symbolů světa, se opět vrátí na lyžařské svahy. Vítězka 78 závodů světového poháru má za sebou složitou rekonvalescenci po zlomenině kosti v pravém rameni.

„Od operace uteklo krutých devět týdnů a také přes 300 hodin terapie. Tvrdá dřina se ale vyplatila. Po operaci jsem necítila ruku, ale pořád jsem pracovala, až se mi pohyblivost vrátila. Pořád mám ale problém s jednoduchými úkony, jako je oblékání rukavic nebo česání vlasů,“ uvedla americká kráska na svém Facebooku.

Že byla rekonvalescence opravdu velký masakr, dokládá video. V něm uvidíte skutečně hodně drastické úkony, které pomáhají Lindsey k návratu na svahy. „Mám za sebou tu nejsložitější rekonvalescenci v kariéře, ale naštěstí byla kratší, než když jsem si poranila koleno,“ podotkla.

Pokud se už nemůžete Američanky dočkat, tak vězte, že se na lyžích objeví již o tomto víkendu v rakouském Altenmarktu. Nelze od ní čekat okamžitě bednu, ale určitě se popere o co nejlepší výsledek.

Související články

Další články