Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VIDEO Z PEKLA! Jak vypadá současná Paříž? Co zde udělali uprchlíci z Afriky?

+ Další fotografie
Paříž roku 2016 - Záběry z apokalypsy. Tak se jmenuje video, které momentálně válcuje internet. Neznámý filmař natočil, jak nyní vypadá kdysi romantické město Paříž. Nejsou to hezké záběry.

Romantická Paříž, kterou vyhledávali milenci, se změnila. A rozhodně ne k lepšímu. Neznámý filmař natočil skrytou kamerou video, které vám v televizním zpravodajství nikdo neukáže.

Na záběrech vidíme, v jakých podmínkách na ulici přežívají uprchlíci z Afriky, kteří přišli do Francie. Na existenci videonahrávky upozornil britský Daily Mail.

Video zachycuje stovky migrantů zejména ze Súdánu a Státu Eritrea. Ulice zablokované odpadky a provizorním přístřeším. Stovky mladých mužů, kteří ve městě táboří na kusech lepenky.

Autoři videa uvedli, že tyto obrázky nemají vyvolat nenávist. Že nejsou namířeny proti zoufalým migrantům. Prý mají působit jako varování, jak se mění město, které všichni tolik milovali.

Související články

Další články