Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Video z Karviné šokovalo Česko: Malá holčička škrtí psa na vodítku a tříská s ním o zem

Internetem se šíří video, které opět nadzvedává lidi, hlavně tedy milovníky zvířat, ze židle. Na videu můžeme vidět malou holčičku, která evidentně týrá svého psa. Lidé jsou rozhořčení a dožadují se vysvětlení od matky holčičky. Podívejte se sami na to, jak holčička se psem zachází.

Na sociálních sítích se objevilo video, které nenechá v klidu snad žádného milovníka zvířat. Nejdříve to vypadá jako obyčejné venčení domácího mazlíčka.

Jenomže pokud se díváte na video pozorněji, zjistíte, že vše není zas tak v pořádku, jak vypadá.

Malá holčička z Karviné venčí svého domácího mazlíčka a zprvu to vypadá, že se jedná o klasickou procházku a dívenka se se svým pejskem mazlí.

Poté se společně vydají dál a na videu je jasně vidět, že pes se své paničky straní. Poté jdou společně k autu, kde se dívka chová ke svému psovi opravdu surově.

Dívka vezme svého psa, roztočí ho na vodítku a praští s ním o bok auta. Video bylo sdíleno na sociálních sítích a vyvolalo v lidech nenávistné komentáře. A není se čemu divit.

Okamžitě obvinili matku dívky, ta se však brání, že její dcera trpí autismem. Podívejte se sami a posuďte, zda se jedná o týrání, či ne.

Související články

Další články