Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Youtuber Vláďa pořádně naložil nenáviděnému kolegovi MikeJePán. To musíte vidět

MikeJePán je taková černá ovce české a slovenské YouTube scény. Dělá podvody, lže a chlubí se věcmi, které mu ani nepatří. Dokonce se snažil nacpat i do politiky, ale to mu naštěstí dlouho nevydrželo. Youtuber Vláďa se rozhodl Mikovi za jeho trapárny pořádně naložit!

Podvody, nerespektování policie či jiné manévry, které ostatní youtubeři nemůžou vystát. MikeJePán je snad nejméně oblíbeným youtuberem na scéně a konečně se někdo odvážil mu to říct! Vláďa natočil drsný song, kde rappuje také o tom, že Mika vymáchá v hov*ech.

Vláďa se toho nebojí a na pana "Pohodu" vytáhl vše, co se na něj za dobu na scéně provalilo. Rappuje také o tom, že už ho nebaví se koukat, co se tu děje a musí dát zm*dovi STOP! Také na něj vytáhl, že si půjčuje auta, dělá podvody v pojištění a jiné protizákonné věci.

Vláďa také podotkl, že když se náhodou děje křivda Mikovi, žaluje jako malé děcko. Vzkazuje mu, že i když si myslí, že je králem na scéně, jeho "kariéra" je u konce a posílá ho ke dnu. Vláďa mu vzkazuje, že až s ním skončí, bude se Mike topit v hov*ech.

"Vláďa Videos:"https://www.instagram.com/vladavideos/ se tomu postavil čelem a vůbec si z Mika nedělá těžkou hlavu. Od fanoušků sklidil pochvalu a podle všeho by všichni byli nejraději, kdyby MikeJePán ze scény zmizel. Co na to říkáte, máte stejný názor?

Související články

Další články