Podvody, nerespektování policie či jiné manévry, které ostatní youtubeři nemůžou vystát. MikeJePán je snad nejméně oblíbeným youtuberem na scéně a konečně se někdo odvážil mu to říct! Vláďa natočil drsný song, kde rappuje také o tom, že Mika vymáchá v hov*ech.

Vláďa se toho nebojí a na pana „Pohodu“ vytáhl vše, co se na něj za dobu na scéně provalilo. Rappuje také o tom, že už ho nebaví se koukat, co se tu děje a musí dát zm*dovi STOP! Také na něj vytáhl, že si půjčuje auta, dělá podvody v pojištění a jiné protizákonné věci.

Vláďa také podotkl, že když se náhodou děje křivda Mikovi, žaluje jako malé děcko. Vzkazuje mu, že i když si myslí, že je králem na scéně, jeho „kariéra“ je u konce a posílá ho ke dnu. Vláďa mu vzkazuje, že až s ním skončí, bude se Mike topit v hov*ech.

"Vláďa Videos:"https://­www.instagram­.com/vladavide­os/ se tomu postavil čelem a vůbec si z Mika nedělá těžkou hlavu. Od fanoušků sklidil pochvalu a podle všeho by všichni byli nejraději, kdyby MikeJePán ze scény zmizel. Co na to říkáte, máte stejný názor?