Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

VIDEO: Vyrobte si na Velikonoce kindervajíčka. Stačí vám k tomu čokoláda a lentilky!

Velikonoce jsou tady a možná ještě doháníte nějaké resty. Co takhle zkusit něco originálního a vyrobit si domácí kindervajíčka? Je to opravdu jednoduché, levné a máte hotovo za pár minut!

Jsou tady Velikonoce a na vašem stole by za žádnou cenu neměla chybět kindervajíčka. Že nevíte, jak na to? Je to opravdu hodně jednoduché! Navíc jsou výborná a levná.

Potřebujete na to jen mléčnou a bílou čokoládu, formu na vajíčka a cokoliv, čím vejce naplníte. Nejdříve v misce rozpusťte mléčnou čokoládu a nalijte ji do formy. Totéž udělejte i s bílou čokoládou a nalijte ji na mléčnou čokoládu. Počkejte 10 minut, než vám zatuhne a čokoládové kindervajíčko dostane svůj tvar. Poté je vyjměte z formy a máte skoro hotovo!

Navíc si do nich můžete strčit, co chcete, což je prostě super. Dětem hračku nebo lentilky, milenci žhavý vzkaz… fantazii se meze nekladou, vždyť víte. Pro koledníky tohle určitě bude příjemným překvapením.

Mohlo by vás zajímat

Další články