Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

VIDEO: Vyostřená Výměna manželek! Náhradní matka nezvládá absolutně výchovu, tatínek řádí jako smyslu zbavený

+ Další fotografie
Dnes nás čeká premiérová Výměna manželek, a sice to nebude až tak vyostřené jako minulé díly, ale rozhodně se máme na co těšit. Na jedné straně rodina, kde jsou zvyklí na pořádek a řád. Na druhé liberálnější dvojice, která nestrpí žádné nadávky a řvaní. Mezi náhradní maminkou Monikou a tatínkem Vaškem půjde do tuhého. Vašek má rád, když je o děti dobře postaráno a vše je tak, jak má být. Monika nebude absolutně zvládat tři děti a její výmluvy budou opravdu chabé.

V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela. V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13).

Na druhé straně se seznámíme s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Neustálé dohady, které budou panovat mezi Monikou a Vaškem, nebudou brát konce. Tyto dvě povahy se totiž neshodnou nikdy. Vašek, který až moc miluje pořádek, odmítne tolerovat flegmatický přístup Moniky, která má zcela jiné priority.

Velkým problémem také bude otázka výchovy dětí. Zatímco Monika zastává názor, že tři děti se nedají zvládnout uhlídat, tak Vašek bere starost o své ratolesti jako naprostou samozřejmost a její flegmatické chování nechce tolerovat.

"Myslíš, že když jim vždycky řekneš nedělej to, tak že to dělat nebudou? Jsou to děti," nenechá se odbýt Během osmi očí vše vygraduje. Na závěr ale na diváky čeká obrovské překvapení.

Na premiérovou Výměnu manželek se můžete těšit už dnes večer ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy