Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Viděli jste někdy miminko závislé na drogách? Tento absťák vás dostane

Nezodpovědná matka. Tak by se dala nazvat Clorissa Jones, která má velký problém s drogami. Své nejoblíbenější drogy heroinu se nevzdala ani v těhotenství. A kdo tím teď nejvíc trpí? Její syn!

Po celou dobu, co byla těhotná, si píchala heroin. Její syn se proto narodil s těžkou závislostí. V hrůzostrašném videu, na kterém je mu sotva pár týdnů, prožívá jeden z absťáků. U tak malého dítěte to není hezký pohled. Chlapečkovi je strašně zle, celý se třese a nemůže se nadechnout. „Rodila jsem a píchala si heroin v koupelně,“ přiznala matka.

Když se chlapeček narodil, fetovala dál. Jacobyho jí potom sebraly úřady. Pod vlivem drog totiž bourala a přímo ho ohrozila na zdraví. Když přišla o syna, zjistila, že je znovu těhotná. Na videu ukazuje i svého druhého syna.

Braxton se narodil závislý na metadonu. I on trpěl prvních pár týdnů života abstinenčními příznaky. V současné době už je v pořádku. Jen má občas problémy s jídlem. Po jeho narození už chtěla se závislostí přestat a nastoupila do léčebny. Pokud Clorissa vydrží nefetovat, zřejmě jí vrátí do péče i Jacobyho.

Související články

Další články