Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Varování pro všechny řidiče! Děsivé záběry zachycují poslední okamžiky dvou přátel

+ Další fotografie
Michael Owen (20) i Kyle Careford (20) zemřeli okamžitě po nárazu do stěny kostela. Jejich rodiny zveřejnily hrůzné záběry ve snaze varovat všechny mladé řidiče.

Oba byli pod vlivem nebezpečného koktejlu drog, jenže to je bohužel nijak nezastavilo. Kyle sedl za volant Renaultu Clio a vydal se na zběsilou jízdu noční krajinou.

Jeho kamarád Michael ho ze sedadla spolujezdce střídavě vyzývá ke zpomalení či zrychlení a celé to natáčí na mobilní telefon. To až do chvíle, kdy vjedou do anglické vesničky Rotherfield.

„Zpomal, brácho, jedeme 145,“ je slyšet Michaela Owena a je to bohužel úplně poslední věta jeho krátkého života. O okamžik později zčerná obraz a je slyšet pouze zvuk nárazu. Auto se kompletně slisuje o boční stěnu místního kostela.

„Slyšíte mě? Je někdo naživu?“ je slyšet v pozadí neznámou ženu, ale my už víme, že ji bohužel nikdo neslyší. Oba mladí muži byli na místě mrtví.

„Vychováváte děti, učíte je, co je špatné. Vedete je, dáváte jim rady a doufáte, že poslouchají. Jenže když už jsou dospělí, můžete pouze doufat, že se rozhodnou správně. Vážně nevím, proč se ti chlapci takhle rozhodli,“ uvedla matka Michaela Owena s tím, že i kdyby děsivé záběry zabránily jen jednomu zbytečnému úmrtí, bude považovat jejich zveřejnění za správné.

Související články

Další články