Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: V MasterChefu bude pořádně horko: Nenávist mezi Luckou a Kateřinou se pořádně vyhrotí!

Máme tu další díl kulinářské soutěže. Jenže dnes ani tak nepůjde o umění uvařit pořádnou pochoutku, jako o mezilidské vztahy. Ty jsou mezi pár soutěžícími na bodu mrazu, ale bude to pořádně vřít. Hlavně mezi rivalkami Kateřinou a Luckou. Ty si vjedou do vlasů, že to soutěž ještě nepamatuje.

V dnešním díle čeká na soutěžící týmová výzva. Týmy modrých a červených budou mít za úkol připravit 18 porcí hlavního jídla pro fotbalisty Dukly Prahy.

Komplikace bude ale v tom, že mezi osmnácti sportovci bude devět dospělých a devět dětí. Soutěžící tak budou muset takticky promyslet, jaký hlavní chod by je mohl posunout k vítězství.

Velký problém ale čeká červený tým. V něm se totiž sejdou věčné rivalky Kateřina a Lucka. Obě dvě si pořádně vjedou do vlasů, padat budou opravdu silná, a dokonce i sprostá slova. Ukočíruje kapitán červený tým a podaří se jim zvítězit? Podívejte se na ukázku z dnešního vysílání a celý díl pak můžete vidět od 21:40 na Nově.

Související články

Další články