Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

VIDEO: V Albánii se toho nebojí: Sexy moderátorky moderují nahoře bez!

+ Další 2 fotografie
Albánská televize Zjarr TV měla nejspíš problémy se sledovaností. A tak s tím museli něco udělat. A opřeli se do toho tedy pořádně. I když by se to některým lidem mohlo zdát neseriózní, televize teď jásá. Sexy moderátorky moderují zprávy polonahé, jsou jim vidět prsa a jsou hodně spoře oděny.

Moderátorky nemají podprsenky, ale jen kostýmky, které nejsou zapnuté. Jde jim tedy vidět úplně vše. S nápadem přišla jedna z moderátorek, která chtěla využít svoje přednosti. A kupodivu se to setkalo u vedení s nadšením.

Poprvé se polonahá na obrazovce objevila Enki Bracaj. Mladá studentka všechny tak okouzlila, že se zprávy s ní staly okamžitě hitem. Sako minimálně zakrývá její bujná ňadra a má teď opravdu mnoho fanoušků, zejména z řad mužů.

I když Enki není žádná profesionálka a má jen málo zkušeností, vedení televize jí dalo šanci i v živém vysílání. A udělalo dobře. I přes to, že Albánie je velmi konzervativní a tvoří ji zejména muslimové, krásnou zprávařku si všichni hned zamilovali.

A nabídky na modeling se jí jen hrnou. Dostala dokonce nabídku fotit pro pánský časopis Playboy. Jenže moderátorka se tak nadchla, že svolila a z práce dostala okamžitě padáka. „Měla se soustředit na novinařinu a studium. Říkal jsem jí, aby do toho focení nešla,“ řekl ředitel televize Ismet Drishti.

Už za ni mají ale náhradu. Čtyřiadvacetiletou studentku Gretu Hoxh, která má také co ukazovat. „Pět let jsem tvrdě pracovala pro místní televizi a nikdo si mě nevšímal,“ řekla agentuře AFP Greta. Ta si také hned získala svoje fanoušky. A nyní získala lukrativní nabídku z australské televize v Sydney, aby moderovala zprávy.

Greta teď nabídku pečlivě zvažuje, její plat by se pohyboval kolem 84 tisíc korun týdně! A to za to opravdu stojí! Diváci ale nemusí mít strach, že by o své nahé moderátorky přišli. Však ona se zase nějaká najde, která se ráda svlékne před kamerami.

„V Albánii jsou všechny zprávy zmanipulované politickou mocí. Publikum potřebuje médium, které bude informace prezentovat tak, jak jsou, ve své nahotě,“ řekl manažer Ismet Drishti pro agenturu AFP.

Mohlo by vás zajímat

Další články