Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO Týpek, co hraje penisem na klavír, a u toho tančí trpaslice: Nejbizarnější klip roku je tu!

A máme tu opět dobrý ruský bizár. Tentokrát to nejsou seznamky nebo šílené svatby, ale kapela z Petrohradu. Na FB ještě moc fanoušků nemá, ale brzy se jejich řady rozrostou. Tahle šílená formace se jmenuje Little Dick (Malé péro) a do světa pustila song Big Dick (Velké péro). A je na co se dívat.

Liliputánka, tanečnice, nahý zpěvák připomínající chvílemi Hitlera a úchylně vyhlížející týpek. To je trojka Little Dick, která propaguje svoje nové album. A jak jinak na sebe v dnešní době upozornit než sexem. Většinou se v klipech nakrucují polonahé tanečnice s velkým zadkem, ale tady na to šli jinak.

Zpěvákovi přidělali nějakou podivnou věc na penis a on pak s prodlouženým údem dělal různé věci. Třeba hrál na klavír. Nebo seděl na židli tak, že mu dlouhý penis přepadával na zem. To není všechno. V celém klipu se vyskytuje asi tak 10 penisů různých tvarů a velikostí. Z lega, jako lízátko… Skupina prostě dělá svému jménu čest.

Pokud tohle chcete vidět naživo, tak na konci dubna vystoupí v Praze.

Související články

Další články