Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO Trpasličí toreadorka rozvášnila býka. Ten na ni skočil a znásilnil ji před zraky rodin s dětmi!

Na internetu se objevilo bizarní video ze Španělska, nad kterým zůstává rozum stát. Trpasličí toreadorka dráždila býka a zřejmě ho rozvášnila natolik, že neváhal, skočil na ni a pokusil se ji znásilnit. Žena neměla možnost úniku a všemu přihlížely rodiny s dětmi.

Mělo jít pouze o další představení ze španělské koridy, jenže málem skončilo tragicky. Trpaslice dráždila v koridě malého býka červeným hadrem a zřejmě ho rozvášnila natolik, že se neudržel a pokusil se ji znásilnil. Všemu přihlíželi rodiče s dětmi.

Diváci byli v šoku a jen sledovali, jak býk ženu zalehl a dělal kopulační pohyby. Toreadorka se snažila býkovi ubránit, ale marně. A tak jí nezbylo nic jiného, než zůstat ležet na zemi a čekat, až ji někdo zachrání. Další dva účastníci představení jí přispěchali na pomoc a ze spárů býka ji vysvobodili. I když to byla tedy pořádná fuška.

Tento incident se odehrál už před několika lety. Trpasličí toreadorka zřejmě na toto vystoupení do smrti nezapomene. Video se ale stalo hitem internetu a lidé ho hojně sdílí.

Související články

Další články