Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Video: To je síla! Polská hvězda Margaret si užívá šílenou nudistickou party!

Je to její debutující singl a hned začala poměrně z ostra. Polská zpěvačka Margaret (21) si zajistila řádnou pozornost, když natočila svůj první videoklip jako jednu obrovskou nudistickou párty!

Kolem ní se ve videu prohání desítky nahých mužů a žen všech věkových a váhových kategorií, tvarů a velikostí. Velikostí čehokoliv.

Klip představuje narozeninovou párty Margaret. Na začátku ji její fiktivní rodiče kárají za to, že má na sobě příliš mnoho oblečení. Vyjde pak najevo, že všichni, kdo na večírek přišli, byli vyzváni k tomu, aby se zúčastnili nudistické oslavy.

Jednadvacetiletá zpěvačka se k natáčení s úplně nahými lidmi postavila čelem. Zejména sekvence, kdy jí nějaký muž vyrazí penisem hrnek z ruky, se povedla napoprvé tak dokonale, že to Margaret nevydržela a sdělila herci, že jeho penis má skvělé nadání. Muž jí poděkoval a opáčil, že pečlivě trénoval.

Video zejména v katolickém Polsku vyvolává kontroverzi, ale Margaret si svůj cíl splnila. Hodně se teď o ní bude mluvit a svět o ní ví. Nahota prostě prodává.

Mohlo by vás zajímat

Další články