Ash Phillips miluje panenku Barbie, a tak dělá vše pro to, aby se jí co nejvíce podobala. I přes to, že je žena trochu obézní, nic si z toho nedělá a jako její oblíbená panenka se také cítí.

Žena si vydělá ročně milion dvě stě tisíc korun a téměř všechno utratí za to, aby vypadala jako panenka Barbie. Její míry ale nejsou ideální, Ash váží 160 kilogramů. Ale nic jí nebrání v tom, aby si žila svůj sen.

Ash je známá po celém světě jako největší světová Barbie. Tím podporuje nejenom plus size pozitivitu, ale také tvrdí, že je pro muže neodolatelnou. Muži šílí z jejích křivek a je pro ně prý atraktivnější, než kdyby byla Barbie vychrtlá.

„Vždy jsem chtěla být Barbie, když jsem byla malá,“ říká Ash. „Jsem nejnovější světová Barbie a hrdě dávám na odiv svoje tělo a inspiruji tak ostatní dívky,“ říká plus size Barbie. „To, že jsem tlustá, je v pořádku. A jsem ráda, že můžu jíst, cokoliv jen chci,“ směje se.

Ash vydělává hodně peněz tím, že pracuje na online chatu jako Barbie. Část peněz dokonce putuje na charitu a do dětských nemocnic. „Barbie je kultovní panenka. A já jsem živoucím důkazem, že Barbie může být i objemnější. Mám na internetu více než 15 000 fanoušků,“ chlubí se žena.

Plus size Barbie si ale musí pořád udržovat svoji postavu, takže prý musí hodně jíst a nesmí zhubnout. Všechny oblečky jsou totiž ušité na míru. Doma má působivou sbírku oblečení, bot a šperků. „Já jsem se svojí postavou spokojená. Nezajímá mě, co je průměr. Nikdy jsem nebyla průměr. Jsem šťastná a zdravá,“ říká Ash.

V současné době Ash šetří na prsní implantáty a implantáty do zadku, aby měla úplně stejné proporce jako panenka Barbie. A chce tak vypadat ještě víc neobvykle. „Podívejte se na Kim Kardashian,“ směje se Ash.