Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tahle matka se s tím nepáře. Nechce se jí do fitka, a tak místo činek používá svoje dvojčata

Matka cvičí doma a své syny používá jako zátěž.
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Každá matka se po porodu snaží shodit kila, která nabrala během těhotenství. Některé ženy se donutí vyrazit do fitka, jiné cvičí doma. Anna Strode (31) to vyřešila po svém. Rozhodla se, že bude cvičit na zahradě. A místo činek použije svoje dva malé syny.

Anna cvičí se svými syny a maximálně jí to vyhovuje. Může být v domácím prostředí a zároveň se svými zlatíčky a ještě u toho hubne. Posilování je tak zábavou pro ně i pro ni. Každý ze synů váží 10 kilogramů, takže to už je pro Annu pořádná zátěž.

Cvičení s Lachiem a Samuelem bylo nejdříve jednoduché, ale jak rostou, je to čím dál tím těžší. Někdy se ale chlapci na maminku jenom dívají a ona si cvičí sama. Pořád je tak má ale na očích a zároveň něco dělá pro svoji kondici a postavu.

„Stačí mi, když cvičím jen 20 minut denně. Pak už se klukům normálně věnuji. Neopustím je ani během cvičení, a to se mi líbí,“ směje se maminka. „Jsem ráda, že dělám něco pro svoje zdraví a zároveň mám kluky na očích,“ říká.

Rád je i Annin snoubenec. Ve cvičení ji podporuje a zároveň se mu líbí, že je matka pořád se svými syny. On se stará o rodinu a vydělává a Anna se stará o kluky a ještě dělá něco pro svoje zdraví. Na její postavě už to je vidět. Chce to ale trpělivost.

Související články

Další články