Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Video: Svatba starého muže s dvanáctiletou dívkou znechutila veřejnost!

Dvanáctiletá dívka si bere pětašedesátiletého muže. Zcela běžné
v jiných zemích. V New Yorku však byli všichni z této události značně
pohoršeni.
+ Další 2 fotografie
Vzít si pětašedesátiletého muže ve dvanácti letech je pro společnost víc než nepřijatelné. Jeden pár se postaral o pořádný rozruch, když zveřejnil své svatební fotky z newyorského Times Square. Lidé nechápavě kroutili hlavou a byli značně znechucení. Netušili ale, že jde o jakýsi fórek.

Postarší pán se dočkal množství nadávek kvůli tomu, že se rozhodl pojmout za manželku teprve dvanáctiletou dívku. Na internetu si vysloužil dost hanlivou přezdívku perverzního úchyla.

Veřejnost však pobouřil ženich a nevěsta ještě víc, když se všichni dozvěděli, že se doopravdy neberou a jde jen o takový sociální experiment jistého youtubera Cobyho Persina.

Ten měl nutkavou potřebu sociálním experimentem zjistit, jak na takovou událost budou lidé reagovat, a zároveň tímto „vtípkem“ chtěl veřejnosti sdělit, že takové svatby jsou na mnoha místech ve světě zcela normální.

Mnoho nezletilých dívek si musí vzít o několik let staršího partnera a nemůžou s tím nic udělat. Takové případy se odehrávají čím dál častěji.

I v New Yorku můžete bez problému do takového svazku vstoupit, je to legální.

Velký svatební průvod šel po slavném Times Square a přihlížející veřejnost nevěřila vlastním očím. Reakce kolemjdoucích byly opravdu dost rázné. Někteří chtěli dokonce volat policii, jiní se zase ptali mladé slečny, jestli je v pořádku. Tvářila se totiž dost otráveně. Jiní muži nadávali dost sprostě a tahali mladou slečnu pryč.

Všem tak musel nakonec spadnout obrovský kámen ze srdce, když zjistili, že jde o takový fórek a experiment.

Mohlo by vás zajímat

Další články