Postarší pán se dočkal množství nadávek kvůli tomu, že se rozhodl pojmout za manželku teprve dvanáctiletou dívku. Na internetu si vysloužil dost hanlivou přezdívku perverzního úchyla.

Veřejnost však pobouřil ženich a nevěsta ještě víc, když se všichni dozvěděli, že se doopravdy neberou a jde jen o takový sociální experiment jistého youtubera Cobyho Persina.

Ten měl nutkavou potřebu sociálním experimentem zjistit, jak na takovou událost budou lidé reagovat, a zároveň tímto „vtípkem“ chtěl veřejnosti sdělit, že takové svatby jsou na mnoha místech ve světě zcela normální.

Mnoho nezletilých dívek si musí vzít o několik let staršího partnera a nemůžou s tím nic udělat. Takové případy se odehrávají čím dál častěji.

I v New Yorku můžete bez problému do takového svazku vstoupit, je to legální.

Velký svatební průvod šel po slavném Times Square a přihlížející veřejnost nevěřila vlastním očím. Reakce kolemjdoucích byly opravdu dost rázné. Někteří chtěli dokonce volat policii, jiní se zase ptali mladé slečny, jestli je v pořádku. Tvářila se totiž dost otráveně. Jiní muži nadávali dost sprostě a tahali mladou slečnu pryč.

Všem tak musel nakonec spadnout obrovský kámen ze srdce, když zjistili, že jde o takový fórek a experiment.