Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO SKANDÁL U POLICIE: Místo cvičení si kadeti užívali divokého sexu! Vše natočila kamera!

Výcvikovým centrem pro důstojnické praktikanty v Peru otřásá skandál obřích rozměrů. Dva mladí praktikanti zřejmě doplatili na to, že se neumí ovládat. Místo aby cvičili, užívali si vášnivého sexu. Vše natočily kamery a oba jsou teď všem pro smích.

Dva policejní praktikanti z výcvikového centra pro důstojníky v Peru čelí obrovskému skandálu. V tělocvičně policejní akademie se totiž neovládli a užívali si místo cvičení vášnivého sexu! Vše natočily kamery a oba jsou teď pro smích celému internetu.

Video se začalo šířit rychlostí blesku a lidé ho sdílí na svých sociálních sítích. Dva kadeti se neostýchají a je vidět, že si sex opravdu užívají. Zajímavé na celém videu je to, že vzniklo v době, kdy tam probíhaly tréninky. Takže je zarážející, že je nikdo nenachytal.

Na videu můžete vidět zamilovanou dvojici, která se nejdříve objímá a hladí, pak se začne líbat a osahávat. Posléze muž ženě svlékne tričko, probudí se v nich vášeň a skončí na gauči. V tu chvíli žena na muže naskočí a užívají si bezprostřední soulož se vším všudy.

Oba toho ale nyní zřejmě hodně litují. Podle médií jim hrozí ze školy vyhazov. Navíc je ohrožena i jejich kariéra, protože kvůli divokému sexu je nemusí vzít ke státní policii. Kdyby věděli, že je natáčí kamera a zahodí tím vše, na čem doposud pracovali, zřejmě by si sexuální hrátky hodně rychle rozmysleli.

Související články

Další články