Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Sexy rosnička omylem ukázala svoje vnady. Muži se u televizních obrazovek pěkně zapotili

Rosnička Roxana Vancea, která moderuje počasí na jednom rumunském kanále, nedávno potěšila mužskou část populace. Předpověď počasí chtěla nějak ozvláštnit, a tak začala cvičit. A neuhlídala svoje velké kámošky.

Ze začátku byla předpověď počasí úplně normální, jako každá jiná. Ale už tak si mohli všichni všimnout bujného dekoltu, který měla Roxana. Jenže pak se předpověď změnila a hned se stala mnohem oblíbenější.

Sexy rosnička asi už nechtěla jen stát na místě a říkat, jaké bude počasí zítra a v následujících dnech, tak začala předvádět číslo, u kterého dávala ruce nahoru a dolů jako na spartakiádě. Asi chtěla předvést, jak by se člověk měl zahřát.

Jenže spousta mužů se zahřála jen pohledem na sexy blondýnku, které skákaly její vnady nahoru a dolů. Prsa měla totiž hodně velká a halenka s výstřihem byla hodně tenká. A tak se stalo, že prsa odkryla více, než chtěla.

Díky svému cvičení v přímém přenosu ukázala svoje ňadra v celé své kráse a z neznámé rosničky se tak stala velmi oblíbená moderátorka. Video, kde Roxana cvičí, se stalo hitem internetu.

Související články

Další články