Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

VIDEO: Reportér CNN snědl lidský mozek! Donutila ho k tomu sekta!

VIDEO: Reportér CNN snědl lidský mozek! Donutila ho k tomu sekta!
Zdroj: youtube.com
Zkusit se má prý všechno! Své o tom ví reportér CNN Reza Aslan, který v rámci natáčení svého pořadu ochutnal lidský mozek! Mapoval totiž život hinduistické sekty Aghóríů, která běžně pojídá lidské maso. Za svůj počin okamžitě schytal ostrou vlnu kritiky.

Aslan byl za svou degustaci okamžitě společensky odsouzen. Podle magazínu People by prý neměl vyzdvihovat Aghóríe jako reprezentativní skupinu hinduistů Aslan však hned v pořadu uvedl na pravou míru, že se jedná o extremistickou hinduistickou sektu, nikoliv reprezentanty hinduismu. Navíc, si ani moc nepošmákl. „Chcete vědět, jak chutná lidský mozek? Jako uhlí. Byl spálený na uhel!“ napsal na svém Twitteru.

Aghóríové jsou sektou čítající dnes asi dvacet členů. V rámci náboženských rituálů pojídají lidské maso. Vyhrabávají jej ze země nebo pojídají zesnulé, nikoho však nevraždí. Uctívají Šivu, boha destrukce, a těmito temnými kousky se mu chtějí přiblížit.

Běžný člověk s nimi asi moc nevyjde. Natáčení prý také nebylo vůbec jednoduché, dokonce vyhrožovali, že reportérovi useknou hlavu, pokud bude příliš mluvit. Chudák Aslan, ani u Aghóríů není moc populární!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy