Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Patří tohle tělo bestii, která se živí masem a krví? Na pláži našli bájnou čupakabru!

+ Další fotografie
Je mrtvola záhadného monstra skutečně mytickou čupakabrou? Místní domorodci si jsou naprosto jisti. Přesvědčí následující záběry i vás?

Video, které se rychle šíří sociálními sítěmi, zobrazuje záhadného tvora, který má mnoho lidských znaků (dokonce i pět prstů). A vzhledem k tomu, že největší výskyt čupakabry má být ve Střední a Jižní Americe, věří běžní Paraguayci tomu, že vyplavené tělo je definitivním důkazem o její existenci.

Čupakabra má dle pověstí sát krev svých obětí a následně se živit jejich masem. Jedná se tedy skutečně o bájné monstrum? Úřady jsou v hodnocení situace poněkud střídmější.

„Vzhledem k fyziologickým znakům se domníváme, že jde o nějaký druh opice. Ve skutečnosti ale nikdo nedokáže říct, co za tvora to je, protože byl nalezen již ve značném stadiu rozkladu,“ uvedl velitel místních hasičů Javier Medina. Ti byli přivoláni na místo jako první a předali tělo expertům.

„Vypadá to jako opice s rysy člověka. Ale samotný rozklad mohl tělo poznamenat,“ uvedl forenzní specialista Pablo Lemir.

Hypotézu o čupakabře tak tedy nemohou vyvrátit ani experti. Podívejte se sami do galerie. Koho vám tento tvor nejvíce připomíná?

Související články

Další články