Po tom, co se toto video objevilo na internetu, ihned se stalo hitem. Moderátor jedné španělské televize měl tu smůlu, že omylem svému krásnému hostovi strhl část šatů. Všechny kamery hned zabraly její poprsí. Yola Berrocal nestačila zírat a pěkně se rozčílila. Celý národ totiž viděl její bujné vnady.

Po tom, co se vzpamatovala ze šoku a šaty si rychle dala zase přes prsa, ji čekalo další utrpení. Pohár trpělivosti jí přetekl ve chvíli, kdy se vše začalo vysílat zpomaleně na velké plazmě. Stoupla si před ni a chtěla svoje prsa, která byla přes celou obrazovku, zakrýt.

Na videu pak můžete vidět, že je žena očividně velmi naštvaná a štěká kolem sebe. Všichni se jí raději klidili z cesty, aby to třeba také neschytali. Není se čemu divit, když jdete jako host do televize, opravdu nečekáte, že vás budou diváci znát úplně kvůli něčemu jinému.

Video na internetu všichni hojně sdílí a vidělo ho už více než 2,3 milionu lidí. Většina lidí se ale staví na stranu ženy. Nikdo nechápe, proč byl moderátor tak neopatrný a ponížil ji před celým národem. „To, co udělal, nebyla vůbec žádná legrace. Akorát ji přede všemi ponížil,“ stěžuje si jeden uživatel. A Yola už pozvání do televize zřejmě nikdy nepřijme.