Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO Obří Číňané si s námi hrají jako s hračkami. Reklama natočená v Česku děsí národ!

Na internetu se objevilo znepokojující video, které vyděsilo většinu Čechů. Reklama byla natočená pro Číňany a má je zřejmě nalákat na konec roku v Praze. Video ale bylo zpracováno dost bizarním způsobem.

Čínská reklama natočená v Česku děsí celou republiku. Hlavní roli hrají dva Číňani, kteří jsou obří a pohybují se v centru Prahy. Co všechny šokovalo, je to, že si pohrávají nejen se světýlky, ale i lidmi na vánočních trzích. Nikdo nemůže pochopit, proč jsou postavy v nadživotní velikosti, a ukazují tak nadvládu Číny nad Českem.

Lidé se proti reklamě bouří na sociálních sítích. „To je reklama, aby tady oslavili konec čínského roku,“ tvrdí Petr. „Česko jako hračička pro Čínu?“ diví se Dana. „Vypadá to tak,“ reaguje Josef.

Některým uživatelům se ale video líbí a nevidí v něm žádný skrytý podtext. „Je to takové hezké a má to super nápad. A cítím z toho přátelství čínského obra a jak se k nám bude hezky chovat, ne?“ myslí si jeden uživatel. „Prostě reklama. No, nějak v tom nic jiného nevidím,“ píše v reakci Jitka. Co si o videu myslíte vy?

Související články

Další články