Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO Nesnášíte Justina Biebera? Tohle video vás potěší! Drsný hokejista rozplácl jeho obličej o plexisklo!

+ Dalších 9 fotografií
Zpěvák Justin Bieber pochází z Kanady, takže je jasné, že zimní sporty trénoval odmala jako každý, kdo se narodil na severu. Na bruslích mu to jde obstojně a troufl si i na hokejové utkání. Jeho spoluhráči se s ním ale nemazali. Zvlášť hokejista Chris Pronger mu ukázal, že tady není na pódiu, ale na ledě.

Chris Pronger je totiž známý tím, že si nebere se svými soupeři servítky. A nesmiloval se ani nad mladým Justinem. Když měl zpěvák puk, tak na něj hokejista najel a tvrdě ho přimáčkl k plexisklu, jak by to udělal s profesionálním hokejistou.

Držel ho tam tak dlouho, dokud puk nezískal jeho tým. Až mu po zákroku začali někteří hráči ťukat na záda, aby se trochu uklidnil a Justina konečně pustil.

Vše se odehrálo v NHL, speciálním zápasu hvězd, který probíhal v Los Angeles. Výběr Metropolitní divize se utkal s týmem Pacifické divize.

Justin Bieber (22) se ale nedal. Ukázal, že je Kanaďan tělem i duší, a napálil soupeři jeden gól. K druhému dopomohla jeho asistence. Více než úspěch se ale hitem internetu stala jeho rozpláclá hlava na plexisklu.

Zajímají vás další drby ze života celebrit? Klikněte ZDE.

Související články

Další články