Bývalý světový šampion Devin Cara chce vstoupit do světa kulturistiky, jenže přes jeho rozsáhlé ochlupení nejsou vidět jeho svaly. Tak se rozhodl, že s tím konečně něco udělá. Nadměrné ochlupení má totiž po celém těle a neholil se od střední. Tak už to vážně bylo potřeba!

Muži rostou chlupy na břiše, prsou, zádech, nohou, tváři i hlavě. Prostě všude. A tak nějak už se s tím naučil žít. Jenže teď mu to najednou začalo vadit kvůli jeho novému koníčku. A tak svoji srst musel shodit a jeho manželka, která zajásala, vše pečlivě zdokumentovala na video.

Video je dlouhé 33 minut a ukazuje epický proces holení. Muž si pomalu začne sám holit břicho, ale jak můžete vidět, není to zase tak jednoduché. Chlupy má opravdu husté.

Se zády mu musí pomoct manželka, protože sám by to rozhodně nezvládl. Nejdřív si z něj udělala legraci a oholila ho „na zebru“. Po oholení najednou vynikne jeho tělo, svaly a tetování a vypadá vlastně jako úplně jiný člověk.

V roce 2013 obletělo svět video, kde si Devin stříhal vousy. Účastnil se totiž soutěže vousáčů. Jeho vousy byly tak kvalitní, že s nimi vyhrál několik národních i mezinárodních soutěží.