Zrzka měla na sobě halloweenský kostým, který poutal pozornost. Pokud si myslela, že zapadne, tak se tedy pořádně spletla. Kdekdo by si ji mohl splést rovnou s lehkou děvou. Byla totiž polonahá a všichni cestující na ní mohli oči nechat.

Když vyšla do druhého patra autobusu, vyhlédla si neznámého muže. Nejdříve s ním smyslně flirtovala a tancovala kolem něj, pak se jí ale už nechtělo na nic čekat a šla rovnou na věc. Posilněná alkoholem mu skočila do klína a začala si užívat. Muž se nebránil a nevadili jim ani ostatní cestující.

Ti tak měli porno v přímém přenosu a většina z nich si vše musela zdokumentovat na svoje mobily. „Nemyslím si, že řidič autobusu tušil, co se nahoře děje,“ řekl pro The Sun jeden z cestujících. „Žena nastoupila s kamarádkami a hned si vyhlédla jednoho z cestujících. Když si mu sedla na klín, chytil ji kolem pasu,“ řekla další. „Bylo vidět, jak si povolil kalhoty a ona se začala hýbat nahoru a dolů,“ dodal. „Byla to vážně legrace!“

Pár později z autobusu vystoupil. Podle svědků byl muž očividně ženatý, protože měl na ruce snubní prsten. Žena ale jeho manželkou rozhodně nebyla. Případem se zabývá policie.