Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Nadržená zrzka si osedlala ženatého muže v autobusu! Hupsla mu do klína a neměla zábrany!

Cestující dvoupatrového autobusu směrem do Burnley, kteří se vraceli z halloweenské noci, měli po cestě o zábavu postaráno. Nastoupila totiž velmi náruživá zrzka v sexy kostýmu, která hned naskočila na neznámého muže a začala s ním dovádět.

Zrzka měla na sobě halloweenský kostým, který poutal pozornost. Pokud si myslela, že zapadne, tak se tedy pořádně spletla. Kdekdo by si ji mohl splést rovnou s lehkou děvou. Byla totiž polonahá a všichni cestující na ní mohli oči nechat.

Když vyšla do druhého patra autobusu, vyhlédla si neznámého muže. Nejdříve s ním smyslně flirtovala a tancovala kolem něj, pak se jí ale už nechtělo na nic čekat a šla rovnou na věc. Posilněná alkoholem mu skočila do klína a začala si užívat. Muž se nebránil a nevadili jim ani ostatní cestující.

Ti tak měli porno v přímém přenosu a většina z nich si vše musela zdokumentovat na svoje mobily. „Nemyslím si, že řidič autobusu tušil, co se nahoře děje,“ řekl pro The Sun jeden z cestujících. „Žena nastoupila s kamarádkami a hned si vyhlédla jednoho z cestujících. Když si mu sedla na klín, chytil ji kolem pasu,“ řekla další. „Bylo vidět, jak si povolil kalhoty a ona se začala hýbat nahoru a dolů,“ dodal. „Byla to vážně legrace!“

Pár později z autobusu vystoupil. Podle svědků byl muž očividně ženatý, protože měl na ruce snubní prsten. Žena ale jeho manželkou rozhodně nebyla. Případem se zabývá policie.

Související články

Další články