Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VIDEO: Milenec utíkal před manželem po střeše úplně nahý. Riskoval tak vlastní život!

Užíval si s manželkou cizího muže a málem ho to stálo život. Nahý muž utíkal zřejmě před manželem, který ho doma načapal s jeho ženou, po střeše úplně nahý. Stačilo, aby uklouzl a mohl být na místě mrtvý. Video se okamžitě stalo hitem internetu a všichni nyní naháče kritizují!

Na internetu se objevilo bizarní video, kde můžeme vidět nahého muže, jak prchá z cizího bytu. Užíval si sexu se svojí milenkou, jenže té se zřejmě manžel vrátil ze služební cesty o trochu dříve. A tak ho nenapadlo nic jiného než vylézt z okna a nahý pádit přes střechu domu. „Na okno ho asi vyhnala manželka někoho jiného,“ myslí si muž, který video natočil.

Když ho sdílel na Facebooku, stalo se okamžitě hitem internetu a už ho vidělo několik milionů lidí. „Kdo tě tam poslal? Ten je nyní asi v pořádně bryndě,“ připsal k videu. Zatím není jisté, kde bylo video natočeno. Spekuluje se ale o tom, že pochází z Francie.

Lidé na internetu nemůžou pochopit, proč kvůli tomu muž riskoval svůj život. Stačilo, aby mu podklouzla noha a mohl být na místě mrtvý. A za to nestojí opravdu žádná milenka. „Riskuješ život pro ženu někoho jiného? Asi budeš úplně hloupý!“ napsal k videu jeho autor.

Většina lidí muže kritizuje. Někteří si dokonce myslí, že je to nějaký mladík, který utíkal před rodiči dívky. Co myslíte vy? Podívejte se na video.

Související články

Další články