Na internetu se objevilo bizarní video, kde můžeme vidět nahého muže, jak prchá z cizího bytu. Užíval si sexu se svojí milenkou, jenže té se zřejmě manžel vrátil ze služební cesty o trochu dříve. A tak ho nenapadlo nic jiného než vylézt z okna a nahý pádit přes střechu domu. „Na okno ho asi vyhnala manželka někoho jiného,“ myslí si muž, který video natočil.

Když ho sdílel na Facebooku, stalo se okamžitě hitem internetu a už ho vidělo několik milionů lidí. „Kdo tě tam poslal? Ten je nyní asi v pořádně bryndě,“ připsal k videu. Zatím není jisté, kde bylo video natočeno. Spekuluje se ale o tom, že pochází z Francie.

Lidé na internetu nemůžou pochopit, proč kvůli tomu muž riskoval svůj život. Stačilo, aby mu podklouzla noha a mohl být na místě mrtvý. A za to nestojí opravdu žádná milenka. „Riskuješ život pro ženu někoho jiného? Asi budeš úplně hloupý!“ napsal k videu jeho autor.

Většina lidí muže kritizuje. Někteří si dokonce myslí, že je to nějaký mladík, který utíkal před rodiči dívky. Co myslíte vy? Podívejte se na video.