Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Manžel načapal v posteli ženu s milencem. Ten utíkal po okapu ze třetího patra!

Tak tohle je noční můra snad každého manžela. Přijdete domů a vidíte vaši ženu inflagranti s cizím mužem. To nechce zažít snad nikdo. Něco takového se ale stalo v Číně. Manžel se vrátil z práce dřív, než měl, a čekalo ho ne moc milé překvapení. Milenec před ním začal utíkat oknem.

Na internetu se objevilo video, na kterém můžete vidět muže, který se snaží utéct z bytu po okapu. Zoufalý milenec ale svůj čin moc dobře nepromyslel. Utíkat po okapu ze třetího patra totiž není jen tak.

Video vzniklo na svátek svatého Valentýna v Číně. Manžel přišel domů o něco dříve a načapal svou ženu zrovna v tom nejlepším se svým milencem. Když milenec uviděl manžela, dostal strach, že si to s ním bude chtít vyřídit, a tak na nic nečekal a začal utíkat z bytu pryč. Jako svůj únik zvolil okno.

Nestihl se ale ani obléct, a tak mohli lidé na ulici vidět nahého muže, jak se snaží dostat na zem. Ale marně. Muž svůj čin moc nedomyslel, na okapu se neudržel a spadl dolů. To už se kolemjdoucí moc nebavili, přiběhli k muži a začali mu poskytovat první pomoc.

Muž nakonec pád z výšky přežil, ale asi se už se svojí vdanou milenkou nikdy neuvidí.

Související články

Další články