Kortni se v 38. týdnu těhotenství natřásala, kroutila a skákala. Během tance jí do záběru za chvíli vlezla i kočka a celé video je radost sledovat. Šestadvacetiletá maminka zvládla sestavu z klipu na jedničku a z tance má fakt radost. Její video zhlédlo už půl milionu lidí a fanoušků stále přibývá. Samozřejmě se najdou i hateři. „Nevím, co je to za módu dneska vystrkovat břicho, kde se dá. Nechci se dívat na těhotné ženy s velkým břichem,“ napsal mamince nějaký buran.

Naštěstí jsou tu i pozitivní komentáře, které obdivují to, že Kortni není žádná ufňukaná těhule, která se bojí vylézt z domu, ale svůj stav si užívá a ukazuje ženám, že se z pohybu můžou radovat i před porodem.

Kortni je dnes hrdou mámou. „V pět odpoledne jsem tancovala a v devět večer mi praskla voda. Ve čtyři hodiny ráno pak přišel na svět můj syn. Doktoři mi před porodem doporučili, ať cvičím na gymnastickém balonu, ale tancování mě baví víc,“ dodává.

Justin Bieber (22) sice (zřejmě) žádného potomka nemá, ale aspoň se svou hudbou zasadil o pohodový porod. Třeba budoucí paní Bieberová taky díky jeho klipu „vytřese“ jeho potomka.