Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Video, které vás vezme za srdce: Hvězda Ulice s prostřelenou hlavou ve spotu pro neslyšící, jaký tu ještě nebyl!

Video, které vás vezme za srdce: Hvězda Ulice s prostřelenou hlavou ve spotu pro neslyšící, jaký tu ještě nebyl!
Zdroj: YouTube Funny Bunny Films

Tak tohle spojení hvězd novácké Ulice se opravdu hodně povedlo.

Jakub Štáfek, seriálový správňák Matěj Jordán, natočil ve své vlastní společnosti Funny Bunny Films spot pro společnost Transkript, s.r.o., a jejich aplikaci pro online přepis, který slouží lidem se sluchovým postižením.

Štáfek, který má coby producent a režisér za sebou cenu Žihadlo roku 2013 v kategorii TV spot za tenhle vynikající virál, obsadil do hlavní role herce Petra Stracha a také Standu Majera, který v Ulici hraje ministra rychlošípáctví, hospodského Michala, a udělal dobře, protože video, které brzy vtrhne do kin, prostě nenechá chladným nikoho, kdo se na něj podívá.

"Ve firmě, kterou máme s Jirkou Mádlem, se řídíme tím, že chceme provokovat a být kontroverzní, vymysleli jsme nadsazený spot, ve kterém ukazujeme válečný konflikt, během kterého je jeden z protagonistů zraněn a přichází o sluch. Následně umírá a celou situaci si zopakujeme znovu za přítomnosti aplikace, která mu tentokrát pomůže přežít. Celé je to nadsázka," říká Štáfek s tím, že spot natočili v mrazivém únorovém dni za pouhých osm hodin, což při jeho propracovanosti opravdu není moc, ostatně posuďte sami...

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy