Matěj Hollan z hnutí Žít Brno ukazuje, že opravdu umí žít! Během dovolené v ukrajinském Lvově si klekl na kolena a nechal dominu, aby se na něm vyřádila. A prý to bylo super!

„Včera jsme náhodou vlezli do jedné hospody ve Lvově na hlavní třídě. Nic na ní nebylo zvláštního. Kromě toho, že tam holky důtkami šlehaly nějaký kluky po zádech, v otevřeném prostoru. Už hodně dlouho jsem přemýšlel o tom, že bych něco takovýho chtěl vyzkoušet. Není to žádný násilný zneužívání druhých lidí, je to domluvená hra podle pravidel. A když naše ukrajinské průvodkyně viděly, jak se na to dívám, řekly pinklici, že bych taky chtěl,“ popisuje celou historku Matěj.

Chtěl to prostě vyzkoušet a dohromady dostal asi 10 ran. Některé věci si prý člověk potřebuje zažít! „Asi nebyl nejlepší nápad dávat to na Facebok,“ přiznává náměstek a rovnou se omlouvá všem, které bičování během jeho dovolené pobouřilo.

„S cejchem submisivního chlapa se teď budu setkávat často. Nevadí mi to, protože to tak je. Nevadí mi bavit se otevřeně o závislostech, duševních problémech, vzácných chorobách, jakýchkoliv jiných odlišnostech a podivnostech, řešit nepohodlné věci a pomáhat lidem v problémech. K tomu občas potřebuju silnější zážitky, které nejsou úplně obvyklé. Pomáhá mi to v poznávání sebe sama,“ uzavírá.