Sexuální maraton s Polkou Aniou Lisewskou (21), která zítra přijede souložit do Prahy, aby udělala další krok pro svůj sen osouložit sto tisíc mužů, už má v klubu Lucky Lucky na Smíchově připravenou na zítřek postýlku!

Každý, kdo zítra dorazí, si za tři stovky vstupného (holky na čumendu zadara) může v odděleném prostoru s Aniou zaskotačit, stačí být čistý a mít s sebou kondom a trochu toho odhodlání.

Více informací najdete na facebookovém profilu celé akce.

Party v klubu Lucky Lucky bude moderovat pornoikona českých ložnic Robert Rosenberg, který Aniu zítra provede Prahou. Ten má jasno: „Už jsem zažil několik takovýchto akcí a vždycky to byla pecka. Je to o hecu a o zábavě! Holka není topmodelka, ale věřím, že o to větší to bude dračice. Tak to bývá. Těším se na tu akci a věřím, že to bude nezapomenutelný! Tak se seberte, chlapi, a pomozte tý holce dosáhnout svýho! Kdo nešu.. s náma, šu.. proti nám!“

Chystáte se Aniu otestovat? Chcete se pak s námi anonymně za odměnu podělit o svůj zážitek? Napište nám na redakce@extra.cz a přidejte na vás spojení, ozveme se ještě dnes!