Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Video, které jen tak neuvidíte: Malého chlapce napadl zezadu pes, zachránila ho vytočená rodinná kočka!

Kdo by to byl od koček čekal? Většinou se do těchto hrdinských akcí pouštějí psi, aby ochránili svoje páníčky, nyní je pes v roli toho, kdo bezdůvodně napadne malé dítě, a ochráncem je – kočka. Zvíře, které většinou nezajímá nic kolem vás a vy mu sloužíte jen proto, abyste mu dali najíst a vyměnili suchý záchod.

Čtyřletý Jeremy Triantafilo, který trpí středním typem autismu, si hrál u svého domu, když v tom na něj zezadu zaútočil sousedův pes. Ten utekl přes plot, potichu se připlížil k chlapci a pak se mu vrhl na nohu, začal do ní kousat, třepat s ní a hocha za ni vláčet.

Najednou se jako střela zjevila rodinná kočka Tara, která vletěla na psa doslova jako lvice a ještě ho pěkný kus pronásledovala po ulici. Rodiče malého Jeremyho, kteří ho sice měli na dohled, ale přesto byli u sousedů tak daleko, že by zásah kočky nedokázali rychlostně překonat, odvezli ihned syna na pohotovost, kde mu na noze přibylo pár stehů, ale nic vážnějšího se mu nestalo, kousance nebyly hluboké.

Celé video zachytily domovní kamery a ihned se stalo hitem na internetu, vyvěsil jej na YouTube otec Jeremyho s komentářem, že nikdy nic takového neviděl. My taky ne.

Související články

Další články