Kim Kardashian se společně se svým kontroverzním manželem Kanyem Westem a matkou Kris Jenner účastní Fashion Weeku v Paříži. Při vystupování z limuzíny došlo k incidentu, při kterém museli zasahovat všichni členové její početné ochranky!

Auto dorazilo k místu konání přehlídky. Nejprve z něj vystoupil Kanye West a z druhé strany začala vystupovat slavná milovnice selfie – Kim Kardashian. Kolem byly desítky fanoušků a novinářů. V tom na Kim Kardashian skočil neznámý člověk, chytil ji za nohy a snažil se ji stáhnout dolů. Muže ihned srazili bodyguardi k zemi.

Zatímco chránili svoji svěřenkyni od blázna, který se možná snažil dostat Kim pod sukni, vystoupila z auta nic netušící matka Kim, která začala křičet.

Po incidentu, který všechny zúčastněné vyděsil, eskortovali slavnou rodinku rychle do budovy.

O útočníkovi se toho moc neví. Podle serveru TMZ se spekuluje, že by se mohlo jednat o Vitalie Sediuka, který udělal to samé Leonardu DiCapriovi, Bradu Pittovi a Willu Smithovi. Pokud se tato informace potvrdí, měl by podivný ukrajinský novinář už konečně pochopit, že opravdu není vtipný.