Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kateřina Kristelová nastoupila do eXtra.cz! A otevřeně promluvila o svém soukromí!

+ Další fotografie
Moderátorka Kateřina Kristelová (38) nastoupila do vydavatelského domu Extra Online Media a s jejím příchodem se chystá několik výrazných novinek. Jednou z nich je třeba vznik sekce videoobsahu "Celebrity TV". Známá moderátorka v exkluzivním rozhovoru prozradila nejen o čem její pořad bude, ale promluvila i svém soukromí a věcech, které aktuálně s partnerem Tomášem Řepkou (44) řeší.

Bloňdatá moderátorka se rozhodně svými zkušenostmi a profesionálním přístupem k práci řadí k ostříleným tvářím. V minulosti působila na Primě nebo v TV Barrandov. A s příchodem do Extra Online Media se stane součástí zkušeného týmu.

V rozhovoru, který exkluzivně poskytla popisuje nejen o čem bude její nový pořad zaměřený výhradně na společenské dění, ale poodhalila i své soukromí. Odpověděla hned na několik otázek, které se týkají jejího aktuálního života. Třeba to, jak se dotýkají její osoby soudní spory partnera Tomáše Řepky, které vede se svou druhou exmanželkou Vlaďkou Řepkovou Bahenskou (), ale netajila se ani tím, co aktuálně řeší s policií.

Na celý rozhovor s moderátorkou Kateřinou Kristelovou se podívejte ve videu.

Související články

Další články