Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jsi ošklivá a máš rty jako dvě klobásy, psali lidé na sociálních sítích. Silvia Kucherenko drsně reaguje na nechutné komentáře

Zdroj: www.cas.sk
+ Dalších 14 fotografií
Slovenská modelka a celebrita Silvia Kucherenko zvedá některé jedince ze židlí. Někomu vadí její vzhled, jiní o ní tvrdí, že je zlatokopka, jelikož se má dobře a umí se i sama postarat o syna. Silvia se poprvé vyjádřila na účet internetových chytráků a rozhodně se s nimi nemazlila.

Někteří ji berou za kontroverzní a jiní za hloupou či neschopnou ženu. Málokdo ale ví, že Silvia je již několik let vdaná a věrná manželovi a otci svého syna. Jelikož je výrazná a sebevědomá, lidem to vadí a snaží se ji zesměšnit na sociálních sítích i v různých diskuzích.

Silvia ale umí překvapit. Nedávno v pár větách drsně setřela právě několik anonymních a nenávistných komentujících. Silvia ví, že se nemá za co stydět a také není zlým člověkem jen proto, že vypadá tak, jak se cítí dobře a nenechá si mluvit do vzhledu od ostatních.

A že je zlatokopka? Silvia rozhodně nesedí na zadku a nečeká, že jí peníze spadnou do klína! Rozhodla se pro vlastní pořad Svět podle Kucherenko, kde lidem odhaluje své soukromí, radosti i problémy, a také ji můžete vidět u různých činností, u kterých ji jinak jen tak nezahlédnete.

Související články

Další články