Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jindřich Forejt se šel vybrečet ke Klausovi: Václave, já žádný drogy neberu. Opravdu ne!

"Nedopustím, aby mě zničili. Žádné drogy neberu," tvrdí Jindřich Forejt. Podle některých novinářů je ale nahrávka se šňupajícím Forejtem autentická. Co se to tu děje? A kdo tu lže?

Ta nahrávka se šňupajícím Forejtem kolovala v médiích několik dnů. Fotky z videa nakonec zveřejnil portál HlídacíPes.org. Podle tamějších novinářů je prokázáno, že na nahrávce je Forejt. Na nahrávce mluví o pervitinu a že ho to pálí v nose. Tolik k nahrávce, kterou už mnozí viděli, na veřejnost ale dosud neunikla.

Nyní se konečně vyjádřil i Forejt. Václavu Klausovi napsal dopis, že žádné drogy nebere a celé to na něj někdo ušil. Dopis mají k dispozici novináři z webu novinky.cz.

„Nikoho z těch, kteří o mně bezostyšně vyprávějí zrůdnosti, neznám. Připadám si jako čtenář románu, který má být o mně, ale s jeho příběhem nemám nic společného,“ napsal v dopise Forejt.

Prý už v polovině října ho kontaktoval neznámý člověk s tím, že bude zahájena nemilosrdná kampaň. Forejt prý okamžitě informoval Policii ČR, že se něco proti němu chystá.

Forejt se prý chce bránit. Ale zatím se hlavně modlí za duše těch, kteří „vlnu zla vyvolali a vedli“.

Nahrávku údajně pořídil muž, který měl pro Forejta shánět drogy a pánskou společnost. Forejt mu prý dlužil za tyto služby peníze.

Forejt má kvůli nahrávce velké problémy. Uvažovalo se o něm, že se stane velvyslancem ve Vatikánu. Což nyní dost dobře nepůjde.

Uvidíme, jak celá kauza bude pokračovat. Možná se dozvíme, že „já nejsem já“ a že „ta částka také nesouhlasí“. Necháme se tedy překvapit, jaký směr kauza Jindřicha Forejta nabere…

Související články

Další články