Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jak mít tělo modelky? Youtuberka Veronica Biasiol si zacvičila s naší redaktorkou a prozradila VŠE!

+ Další fotografie
Veronica Biasiol promluvila pro eXtra.cz o tom, jak se jí povedlo dosáhnout tak nádherného těla. Pro inspiraci divačkám a fanynkám, které také touží po hezkém těle, předvedla několik jednoduchých cviků i naší redaktorce. Navíc prozradila, kolik je její momentální váha a vysněná váha.

Youtuberka, bloggerka, návrhářka a modelka Veronica Biasiol se rozhodla divákům eXtra.cz ukázat, co všechno dělá a nedělá pro to, aby její tělo vypadalo dokonale. Veronica prozradila, že cvičí a snaží se mít krásnou a vypracovanou postavu. S jídelníčkem je to malinko horší.

Přiznala, že její momentální váha je 53 kilogramů, ale není to ještě ono, ráda by zhubla ještě 2 kilogramy, aby byla spokojená. I když si spousta lidí myslí, že má problémy s přijímáním potravy, není to pravda. Veronica má hubenou postavu celý svůj život a nikdy ji netrápila kila navíc či naopak podvýživa.

Právě jídlo je Veroniky slabá stránka. Přiznala, že miluje sladkosti i fastfoody a nemůže si pomoct. I kvůli této neřesti cvičí přibližně 3 krát do týdne sama bez pomoci trenéra či jiného odborníka. A jak sama řekla, nechce mít vypracované a velké nohy či paže, pořád chce mít útlou postavu modelky.

Důležité je také cítit se při cvičení pohodlně a zvolit si správný oděv. Obzvlášť dámy chtějí vypadat skvěle ve všech situacích a v dnešní době není problém ani to. Veronika i redaktorka eXtra.cz zvolila sportovní leginy a podprsenku od Gym Glamour.

Mohlo by vás zajímat

Další články