Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

VIDEO: Hororová autonehoda BMW: Řidič byl na místě mrtvý, spolujezdkyně si ve vraku upravovala make-up

Vážná dopravní nehoda se stala v Brazílii. Řidič BMW nezvládl řízení a ve 150kilometrové rychlosti vrazil do zdi. Auto se nárazem rozpůlilo a řidič byl na místě mrtvý. Spolujezdkyni se nic nestalo, ale byla tak v šoku, že pořád seděla na místě a pudrovala si nos.

Řidič ze São Paula se řítil ulicemi jako blázen a vůbec mu nevadilo, že taky mohl někoho zabít. Podle všeho nezvládl řízení a vrazil do zdi. Tachometr byl na 150 kilometrech za hodinu. Nakonec zabil sebe.

Jeho luxusní BMW 335 se po prudkém nárazu rozpůlilo a jeho jedna půlka byla doslova rozsekaná. Řidič byl na místě mrtvý a zůstal zaklíněný. Žena, která cestovala s řidičem, vyvázla jen s lehkými zraněními.

Po nehodě seděla pořád ve vraku auta, telefonovala a upravovala si make-up. Očividně byla tak v šoku, že jí vůbec nedošlo, co se právě stalo. Jen kousek od ní ležel mrtvý řidič a ona asi nechápala, co se v tu chvíli vlastně děje. Všemu přihlíželo několik lidí a jeden dokonce vše točí na video. Na záběrech je jasně vidět i mrtvý řidič.

Související články

Další články