Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Herečka Aňa Geislerová zářila na premiéře filmu Milada: Prozradila, jak se poprala se svou negativní rolí

+ Dalších 15 fotografií
Herečka Aňa Geislerová dorazila včera na premiéru filmu Milada ve velmi dobré náladě. Po celou dobu posedávala u baru a byla nepřehlédnutelná. Příjemný večer jí zkomplikoval kolaps její sestry, které se udělalo nevolno a musela být převezena do nemocnice.

Jedna z našich nejlepších hereček Aňa Geislerová se zúčastnila premiéry filmu Milada, kde sama hraje nepříliš lichotivou postavu.

Aňa prozradila, jak se se svou rolí vypořádala: „Byl to úkol, se kterým jsem se nějak poprala a doufám, že jsem to nějak nezvorala. Ale pro mě to byl hezký úkol, hezká výzva. Tohoto úkolu jsem se coby herečka ráda chopila. To, že to byla negativní postava jsem si vědoma. Hlavně je to reálný příběh, reálný člověk, a tak to prostě je,“ komentovala herečka svou roli.

Celý večer byla ve velmi příjemné náladě a rozdávala úsměvy na všechny strany. Po promítání filmu však došlo k nepříjemné situaci. Její sestra Lenka Geislerová z ničeho nic zkolabovala a musela ji odvézt sanitka.

Sestra Aňa byla zprvu vyděšená, protože nevěděla, co se s její sestrou přesně stalo, ale když ji předala s pomocí režiséra filmu Milada do péče lékařů, tak se vrátila zpět na večírek. Na premiéru zvolila dlouhé průsvitné černé šaty a moc jí to slušelo.

Související články

Další články