Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Gayové si poprvé sáhli na prsa. Jaké to pro ně bylo?

Reakce gayů na prsa jsou fakt povedené. To bychom neřekli, že jsou ňadra
až tak hrozná.
Zdroj: repro youtube
 • Tato možnost se jim ještě nikdy v životě nenaskytla. Gayové byli požádáni, aby si sáhli na poprsí. Bylo to pro ně úplně poprvé a jejich reakce jsou perfektní. Jsou to fakt padavky.
 • To musíte vidět!
 • Většina z pánů ještě nikdy na prsa nesahala. Výzvu však vzali s humorem a nakonec překonali obavy. I když ne všichni, několik borců se docela dlouho rozhoupávalo. Jejich první kontakt s ňadry je vyděsil a leknutím uskočili. První testující vykřikl a řekl, že snad umře.

  Z tohoto experimentu vznikla dost vtipná přirovnání. Gayové na kameru řekli, že se jim zdají prsa příliš měkká. Část osazenstva zase přirovnala ňadra k želatině. Slečna, které sahali gayové na prsa, měla co dělat, aby z jejich výroků nevyprskla smíchy.

  „Jako malé balonky,“ uvedl jeden z nich. Vyjádřit k prsům se chtěl i další mladík. Prý jsou jako ta kuřecí. A dokonce připomínají dýni.

  „Asi by bylo příjemné je použít jako polštářek a zavrtat se do nich,“ nešetřil názory další gay.

  Dále se shodli, že je to krásná část těla. Sice pro ně ne, ale věří, že jsou z toho ostatní muži paf! „Všichni máme prsa, jen ta ženská jsou poněkud jiná,“ řekli.

  Pro většinu z nich byl tento testík velmi přínosný. Uvědomili si, že to s nimi nic nedělá a opravdu jsou jiné orientace.

  Související články

  Další články