Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Gayové si poprvé sáhli na prsa. Jaké to pro ně bylo?

Tak já to tedy zkusím, ale raději na to nebudu koukat," nechal se přesvědčit gay.
Zdroj: repro youtube
Tato možnost se jim ještě nikdy v životě nenaskytla. Gayové byli požádáni, aby si sáhli na poprsí. Bylo to pro ně úplně poprvé a jejich reakce jsou perfektní. Jsou to fakt padavky. To musíte vidět!

Většina z pánů ještě nikdy na prsa nesahala. Výzvu však vzali s humorem a nakonec překonali obavy. I když ne všichni, několik borců se docela dlouho rozhoupávalo. Jejich první kontakt s ňadry je vyděsil a leknutím uskočili. První testující vykřikl a řekl, že snad umře.

Z tohoto experimentu vznikla dost vtipná přirovnání Gayové na kameru řekli, že se jim zdají prsa příliš měkká. Část osazenstva zase přirovnala ňadra k želatině. Slečna, které sahali gayové na prsa, měla co dělat, aby z jejich výroků nevyprskla smíchy.

"Jako malé balonky," uvedl jeden z nich. Vyjádřit k prsům se chtěl i další mladík. Prý jsou jako ta kuřecí. A dokonce připomínají dýni.

"Asi by bylo příjemné je použít jako polštářek a zavrtat se do nich," nešetřil názory další gay.

Dále se shodli, že je to krásná část těla Sice pro ně ne, ale věří, že jsou z toho ostatní muži paf! "Všichni máme prsa, jen ta ženská jsou poněkud jiná," řekli.

Pro většinu z nich byl tento testík velmi přínosný. Uvědomili si, že to s nimi nic nedělá a opravdu jsou jiné orientace

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/gayove-se-poprve-dotykali-zenskych-prsou-jejich-reakce-jsou-k-popukani}}

Související články

Další články