Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

VIDEO: Chcete krásné, zdravé a lesklé vlasy? Testovali jsme pro vás ty nejlepší vlasové žehličky na trhu

Toužíte po krásných, rovných a zdravých vlasech? Testovali jsme pro vás novinky mezi žehličkami a populární vizážistka a vlasový guru Bára vám vysvětlí, co je pro vaše vlasy nejlepší a která z těchto novinek je TOP!

Každý ví, že vlasy jsou korunou krásy, a my jsme se rozhodli vám předvést ty nejlepší produkty na trhu. Je jedno, jaký druh vlasů máte a jak často si je barvíte, našli jsme vhodný produkt pro každého. Bára vám ve videu detailně popíše produkty.

1. Žehlička na vlasy Philips HP 8344 – Tato žehlička je obyčejným pomocníkem pro ženy, které mají jemně kudrnaté vlasy, které stačí párkrát projet a je to. Neočekávejte nic eXtra. Pokud vybíráte podle ceny, tato žehlička vám padne do oka, co se týče ale výkonnosti, je na tom poměrně bídně. Nelze nastavit teplotu, manipulace je sice snadná, lokny a vlny s ní uděláte jen těžce, na to potřebujete mít hodně šikovné ruce a nějakou tu praxi.

Hodnocení: 3/10

2. Babyliss – Žehlicí kartáč na vlasy – Je to nejlepší, co se nám do rukou mohlo dostat. Nejenže žehlí a narovnává tak vlasy, dokonce je rozčeše a zanechá hebké a lesklé. Můžete ho využívat i na sušení vlasů, vlhké a ručníkem usušené vlasy snadno vysuší a krásně narovná. Lze nastavit 3 teploty (160 °C, 180 °C, 200 °C) a jeho velká a široká plocha vám ušetří čas a usnadní práci. Jeho cena se pohybuje kolem 1500 Kč, což je vzhledem k jeho schopnostem opravdu málo. Za nás jednoznačný vítěz!

Hodnocení: 10/10

3. Žehlička na vlasy Babyliss ST481E – Tak tady si dali výrobci opravdu záležet. Má diamantovo-keramický žehlicí povrch, regulace teploty 150–230 °C a odnímatelné silikonové koncovky pro snadné rovnání vlasů i loknování. Jelikož funguje jako žehlička a kulma v jednom, ušetří vám spoustu peněz. Snadná manipulace ulehčí práci i ne moc zručným zákazníkům. Balení dokonce obsahuje i praktické pouzdro, které chrání žehličku před poškozením.

Hodnocení: 8/10

Mohlo by vás zajímat

Další články