Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Britská sexbomba twerkovala v přímém přenosu. Omylem ukázala víc, než sama chtěla!

Hvězdě britského Big Brotheru Lateyshii Grace (23) se stal v přímém přenosu pořádný trapas. Moderátor ji požádal, jestli by mohla zatwerkovat. Ona se do toho pustila s vervou a ukázala víc, než chtěla.

Všem se teď určitě bude zdát o sexy zadečku účastnice reality show Big Brother Lateyshii Grace. Když přijala pozvání na rozhovor do televize, určitě nečekala, že se stane hitem internetu.

Moderátor kyprou hvězdičku totiž požádal, aby zatwerkovala v přímém přenosu. Ona byla v reality show zvyklá dělat prakticky cokoliv, a tak neváhala, otočila se zadkem k publiku a začala twerkovat.

Jenže si neuvědomila, že má na sobě velmi těsné šaty a přes svoje pozadí zip. Když zadeček vystrčila, zip se jí okamžitě rozjel a všichni tak mohli vidět Lateyshii v celé kráse.

Dívka ale všechny překvapila, když dostala záchvat smíchu. Hned si zadek chytla, otočila se a sedla si do sedačky. Moderátor ji intuitivně hned objal a všichni se smáli jak smyslů zbavení. „Tohle se může stát jen mně,“ smála se Lateysha. Pokud chcete mít dnes hezčí den, určitě se podívejte na video. Zasmějete se totiž opravdu od plic!

Související články

Další články