Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

VIDEO: Bestiální orgie Alžířanů v Praze! Cítila jsem, jak se na mně vyměňuje 6 chlapů, popsala znásilněná učitelka

+ Další 3 fotografie
Chovali se jako zvířata. Střídali se na znásilňované ženě (35) a ještě z toho pořizovali materiál na mobilní telefon. Alespoň to tvrdí žena z Irska, která byla prý v Praze znásilněna skupinou mužů z Alžírska. Policie uvolnila video ze zásahu.

Začalo to jako příjemný večer. Turistka se v centru Prahy seznámila s mužem a rozhodla se, že z baru půjde k němu na pokoj. Tam se podle jejího tvrzení něco totálně zvrhlo. Na pokoj dorazila další pětice mužů. Na dívce se pak mělo bez jejího souhlasu vystřídat celkem 6 chlapů.

„Ráno kolem sedmé hodiny jsme dostali oznámení, že v apartmánu šest turistů znásilnilo turistku,“ uvedl pro agenturu Aktu.cz policejní mluvčí Jan Daněk. Ke znásilnění mělo dojít v hostelu v Náprstkově ulici.

Žena, která pracuje jako učitelka, později popsala, co se přesně dělo. Turistka z Irska přiletěla se svými kamarády do Prahy v neděli večer. Poté, co se ubytovali v hotelu v centru Prahy, zamířili do nočního klubu. Tam žena poznala dva mladé Alžířany. Jeden (dvaadvacetiletý muž) se jí moc líbil a žena s ním chtěla mít sex, proto přijala pozvání k němu na hotel v Náprstkově ulici. Tam proběhla soulož. První číslo bylo prý dobrovolné z obou stran.

Pak se ale situace začala měnit. Alžířan chtěl dál souložit. „Poškozená nechtěla v souloži pokračovat, řekla mu to anglicky. On ale začal být hrubý, agresivní, nereagoval na odmítnutí a dále v souloži pokračoval,“ tvrdí v obvinění pražští kriminalisté. Citaci přinesl web novinky.cz. Muž prý začal být agresivní a ženu zalehl. Ona se s ním začala prát.

Muž se naštval a z místnosti odešel. Učitelka se rozhodla, že se oblékne a půjde pryč. Jenže to se nepovedlo. Do pokoje přišlo dalších pět chlapů. Začali ženu svlékat. „Plakala a prosila je, aby to nedělali, ale jeden z nich ji odstrčil a násilně si ji vzal,“ píše web novinky.cz.

„Cítila jsem, jak se na mně vyměňují. Moc jsem se bála. Byla jsem vyděšená, cítila jsem se odporně, jako že jsem hloupá, hrozně naštvaně. Myslela jsem si, že mě zabijí,“ popsala Irka později policistům. Irka tvrdí, že všech šest mužů ji postupně znásilnilo.

„Jakmile s ní všichni podezřelí skončili, odešli z pokoje, ale jeden se údajně vrátil a ženu začal znásilňovat znovu. Pak ale do místnosti vešel Alžířan, s nímž původně na hotel odešla, a vše ustalo. Mohla se pak obléci a on ji kolem sedmé hodiny ranní doprovodil na recepci hotelu a nechal zavolat taxi,“ popisuje situaci portál novinky.cz.

Učitelka se rozhodla, že oznámí znásilnění. Pro skupinu Alžířanů si přišla zásahová služba. Pocházejí z dobře situovaných alžírských rodin. Do Prahy přijeli jako turisté z Nizozemska. Dva z nich přiznali, že s Irkou měli sex. Žena ale podle nich se souloží souhlasila. Další čtveřice tvrdí, že s ženou sex neměla. Alžířané tvrdí, že žena byla hysterická, protože byla pod vlivem alkoholu a drog.

Vyšetření neodhalilo, že by žena utrpěla vnitřní či vnější zranění. Kriminalistům přiznala, že byla opilá – dala si 5 piv a tři drinky už na letišti pří příletu.

Mladíkům z Alžírska hrozí dva roky až deset let za mřížemi, pokud se podaří čin jim prokázat.

Související články

Další články