Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Video: Babica slavil narozeniny: Připomeňte si jeho slizké hlášky a šílená jídla, ze kterých vás chytne žlučník!

Jiří Babica oslavil 1. května své dvaapadesáté narozeniny. Světoznámý šéfkuchař, majitel 14 michelinských hvězdiček, osobní přítel Jamieho Olivera, mentor Gordona Ramsayho, vynálezce sojovky a kečupu (neberte to vážně), se zapsal jako mistr v používání náhražek, receptů, které jsou pro ty, co mají problémy s trávením, a řečník, nad jehož hláškami by kroutil hlavou i lidový humorista a autor Rudy Pivrnce Petr Urban.

V tomto sestřihu vás čeká „velmi zdravý“ recept na kedlubnové hranolky, smažící se v hektolitrech oleje nebo podivná směs, kterou Jirka familiárně nazývá hamburgery. Babicovy hlášky se staly natolik populární, že si s z něho několikrát udělal legraci i Zdeněk Pohlreich (56) ve svém televizním pořadu.

Tady je ještě několik Babicových hlášek, které se staly nesmrtelnými:

  1. Tvrdý játro není tak dobrý, jak měkký játro.
  2. Mozarella je takovej sýr bez chuti a bez zápachu. Ale je dost populární. Lidi, který hubnou, ho maj rádi.
  3. Kdo nemá žampiony, tak ať si tam dá nějaký jiný houby. A teď důležitý, kdo nemá žádný houby, tak ať si tam nedává vůbec žádný houby.
  4. Je to supr… Jednoduchý a postaví to každýho šohaje na nohy, vyčistí tělo, dodá žaludku mikroflóru, vitamíny, odbourá to všechny i volný radikály a hlavě dodá sebevědomí, žloutky prý i vlasy a lesk, taky trochu jsou afrodiziakem. Tak to přece musí bejt i zdravý…
  5. Ratatule. „Dneska si tady spolu připravíme francouzskou zeleninu a to bude ratatule.“
  6. Kurkuma je japonskej šafrán, kterej se používá kupodivu v Indii. Je to v podstatě takový barvivo. Ale blíží se to samozřejmě ke kari.

Mohlo by vás zajímat

Další články